Верховний Суд поширив тижневий огляд рішень ЄСПЛ

12:33, 7 марта 2019
Огляд, зокрема, містить відомості однієї справи проти України.
Верховний Суд поширив тижневий огляд рішень ЄСПЛ

Прес-служба Верховного Суду оприлюднила новий огляд практики Європейського суду з прав людини, який містить рішення, прийняті ЄСПЛ з 25 лютого по 1 березня 2019 року.

Серед справ у огляді є також одна проти України.

У справі PANKIV v. UKRAINE судом констатовано порушення ст. 3 та 6 Конвенції з огляду на побиття та катування заявника працівниками правоохоронних органів з метою отримання зізнавальних показань та відсутність ефективного засобу правового захисту щодо своїх скарг, а також через покладення в основу обвинувального вироку показань, які заявник дав під примусом працівників правоохоронних органів.

У справі ANA IONESCU AND OTHERS v. ROMANIA ЄСПЛ встановив порушення ст. 1 першого протоколу Конвенції внаслідок нездійснення державою належних заходів для поновлення прав на майно, яке було націоналізоване під час правління комуністичного режиму.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала про інший огляд рішень ЄСПЛ. Той огляд практики Європейського суду з прав людини містив відомості, зокрема, щодо 7 справ по Україні.

Крім того, ми повідомляли, що прес-служба ВС опублікувала огляд рішень ЄСПЛ, ухвалених з 11 по 15 лютого, який містить два рішення у справах проти України. 

Також ми повідомляли, що з’явився дайджест судової практики Великої Палати ВС, який містить огляд правових позицій, висловлених у постановах ВП ВС за лютий 2019 року.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ректор Національної академії прокуратури про інновації в освіті та зміни в законодавстві
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Антон Лопатин
  Антон Лопатин
  судья Хозяйственного суда Киевской области
 • Татьяна Козырь
  Татьяна Козырь
  судья Северного апелляционного хозяйственного суда
 • Юлия Зоркина
  Юлия Зоркина
  судья Харьковского окружного административного суда