Оприлюднено рішення ВРП про затвердження Положення про Службу судової охорони

16:43, 5 апреля 2019
4 квітня ВРП затвердила Положення про Службу судової охорони.
Оприлюднено рішення ВРП про затвердження Положення про Службу судової охорони

Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд» внесено зміни до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», якими унормовано діяльність Служби судової охорони, її статус, повноваження, порядок проходження служби, питання соціального захисту співробітників.

Статтею 160 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» передбачено, що підтримання громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, а також охорону приміщень суду, органів та установ системи правосуддя, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу здійснює Служба судової охорони.

Відповідно до статті 161 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах.

Служба судової охорони підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Положення про Службу судової охорони відповідно до пункту 13 частини першої статті 3 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» затверджує Вища рада правосуддя. 

4 квітня 2019 року Вища рада правосуддя затвердила рішенням №1051/0/15-19 Положення про Службу судової охорони та рішенням № 1052/0/15-19 — Положення про проходження служби співробітниками Служби судової охорони.

Рішення Вищої ради правосуддя від 4 квітня 2019 року №1051/0/15-19 «Про затвердження Положення про Службу судової охорони» (додаток: Положення про Службу судової охорони)

Рішення Вищої ради правосуддя від 4 квітня 2019 року №1052/0/15-19 «Про затвердження Положення про проходження служби співробітниками Служби судової охорони» (додаток: Положення про проходження служби співробітниками Служби судової охорони).

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ВРП призначила Валерія Бондаря на посаду голови Служби судової охорони.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Чи скасують соціальні гарантії та пільги: чому Слуги народу вирішили звернутися до КСУ
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Тарас Бисага
  Тарас Бисага
  судья Закарпатского апелляционного суда
 • Лариса Татарчук
  Лариса Татарчук
  председатель Бабушкинского районного суда Днепропетровска
 • Елена Осипова
  Елена Осипова
  судья Сумского окружного административного суда
 • Антон Рупак
  Антон Рупак
  судья Винницкого апелляционного суда
 • Любовь Стас
  Любовь Стас
  судья Пятого апелляционного административного суда
загрузка...