ВРП призначила Валерія Бондаря на посаду голови Служби судової охорони

12:59, 21 марта 2019
Рішення було прийнято на засіданні 21 березня.
ВРП призначила Валерія Бондаря на посаду голови Служби судової охорони

Вища рада правосуддя 21 березня розглянула питання про призначення Валерія Івановича Бондаря на посаду голови Служби судової охорони. Про це передає прес-служба ВРП.

Доповідач — голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк нагадав, що, відповідно до частини третьої статті 161 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», керівництво діяльністю Служби судової охорони здійснює голова Служби судової охорони, який призначається на посаду за результатами відкритого конкурсу і звільняється з посади Вищою радою правосуддя.

«На засіданні Комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад голови Служби судової охорони, його заступників за результатами загального рейтингу кандидатів переможцем конкурсу визначено Бондаря В.І. (протокол засідання Комісії від 12 грудня 2018 року №2).

Відповідно до статей 56–58 Закону України «Про запобігання корупції» та Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 25 березня 2015 року, Національним агентством України з питань державної служби України організовано проведення спеціальної перевірки щодо Бондаря В.І.

За результатами цієї перевірки інформації, яка б перешкоджала Бондарю В.І. обійняти посаду з відповідальним або особливо відповідальним становищем, або посаду з підвищеним корупційним ризиком, не виявлено.

За результатами перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», проведеної Головним управлінням Національної гвардії України, встановлено, що до Бондаря В.І. не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», — йдеться у повідомленні ВРП.

З урахуванням зазначеного Вища рада правосуддя ухвалила призначити Валерія Івановича Бондаря на посаду голови Служби судової охорони.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Вища рада правосуддя визначилася з тим, кого Президент призначить суддями Верховного Суду.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Избрание нового главы Кассационного административного суда Верховного Суда, ПРЯМОЙ ЭФИР
Избрание нового главы Кассационного административного суда Верховного Суда, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Антон Чередко
    Антон Чередко
    суддя Центрального апеляційного господарського суду
загрузка...