ВРП внесе Президентові подання про призначення судді Господарського суду Києва

12:19, 16 апреля 2019
ВРП внесе подання Президентові про призначення Сергія Стасюка на посаду судді Господарського суду Києва.
ВРП внесе Президентові подання про призначення судді Господарського суду Києва

6 квітня 2019 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення двох суддів.

Повноваження суддів припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено, однак вони обіймають посади у відповідних судах, а отже, ці посади не є вакантними.

Вища рада правосуддя вирішила внести подання Президентові України про призначення Сергія Васильовича Стасюка на посаду судді Господарського суду міста Києва. Суддя пройшов кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді, рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України його визнано таким, що відповідає займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду.

Водночас Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд питання про внесення Президентові України подання про призначення Олени Василівни Ізовітової-Вакім на посаду судді Харківського окружного адміністративного суду.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ВРП звільнила у відставку суддю Київського районного суду міста Харкова.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
Главное за день
загрузка...