Оскарження повноважень члена ВККС: суд оголосив перерву до серпня

12:10, 11 июня 2019
11 червня відбулось підготовче засідання.
Оскарження повноважень члена ВККС: суд оголосив перерву до серпня

У вівторок, 11 червня, відбулось підготовче засідання в адміністративній справі за позовом Ігоря Штульмана щодо відсутності у Миколи Мішина повноважень члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з 29 березня 2019 року. Відповідачами у справі виступають голова ВККСУ Сергій Козьяков та член ВККСУ Микола Мішин, треті особи — ВККСУ та РСУ.

Суд зобов’язав Вищу кваліфікаційну комісію суддів України протягом 15 днів надіслати докази у справі сторонам провадження та оголосив перерву до 20 серпня 2019 року.

Нагадаємо, що з початку року до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло понад 30 позовів, в яких відповідачами або третіми особами визначено Вищу кваліфікаційну комісію суддів України (ВККСУ) та її членів. Переважна більшість позовів стосується встановлення відсутності повноважень у членів ВККСУ, в інших випадках суд просять визнати неналежним здійснення повноважень та керівництва Комісії її головою С. Козьяковим, або ж оскаржують результати конкурсу до ВС.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Окружний адмінсуд просять зупинити дію наказу ДБР про звільнення працівника Бюро.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Глава ВККС Сергей Козьяков рассказал, когда объявят конкурс в суды первой инстанции
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Яна Глущенко
    Яна Глущенко
    судья Киевского апелляционного административного суда