Житомирський ОАС — лідер за кількістю розглянутих справ серед судів свого округу

18:41, 16 сентября 2020
У Житомирському окружному адміністративному суді штатна чисельність суддів становить 25 осіб, фактична чисельність — 18.
Житомирський ОАС — лідер за кількістю розглянутих справ серед судів свого округу
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

За даними аналітичної інформації щодо роботи окружних адміністративних судів Сьомого апеляційного адміністративного округу за січень - серпень 2020 року Житомирський окружний адміністративний суд має найбільші показники середньомісячного надходження справ і матеріалів та середньомісячної кількості розглянутих справ і матеріалів. Про це повідомляє прес-служба судової установи.

Так, у січні – серпні 2020 року показник середньомісячної кількості справ і матеріалів, що надійшли на розгляд до одного судді: у Житомирському ОАС – 179, у Хмельницькому ОАС - 68, у Вінницькому ОАС та Чернівецькому ОАС - 40 та 31 відповідно.

За вісім місяців 2020 року суддями окружних адміністративних судів округу розглянуто 21929 справ і матеріалів, з них 12799 справ і матеріалів розглянув Житомирський окружний адміністративний суд, що у 2,4 рази більше, ніж в аналогічному періоді минулого року (5344).

За цей період суддями окружних адміністративних судів округу розглянуто 16246 справ, з яких 9090 справ розглянуто суддями Житомирського ОАС, зокрема, із задоволенням позовних вимог 8038 справ.

Відомо, що у Житомирському окружному адміністративному суді штатна чисельність суддів становить 25 осіб, фактична чисельність – 18.

Зазначається, що територіальна юрисдикція Сьомого апеляційного адміністративного суду розповсюджується на апеляційний округ, що включає Вінницьку, Житомирську, Хмельницьку та Чернівецьку області.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що 8 вересня 2020 року відбулись вибори голови Чаплинського районного суду Херсонської області.

Крім того, ми повідомляли, що обрано керівництво Житомирського окружного суду.

А ще обрано голову Червоноградського міського суду Львівської області.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде