Майже 8 тисяч заборонених предметів намагалися пронести українці до органів Феміди

11:59, 9 октября 2020
У вересні був установлений абсолютний антирекорд за даним показником.
Майже 8 тисяч заборонених предметів намагалися пронести українці до органів Феміди

У вересні цього року відвідувачі органів судової влади намагалися пронести до них 7 887 заборонених предметів – це новий абсолютний антирекорд. Про це повідомляє офіційний сайт ССО.

Попередній антирекорд був встановлений у липні, коли співробітники Служби судової охорони не дозволили пронести до органів судової влади 5 170 заборонених предметів. У серпні ситуація дещо покращилася: кількість недопущених до пронесення заборонених предметів становила 4 824 одиниці.

Як повідомили в управлінні забезпечення безпеки учасників судового процесу центрального органу управління Служби судової охорони, загалом за дев’ять місяців 2020 року співробітники Служби попередили пронесення до 385 органів судової влади України, які перебувають під охороною судових охоронців, 37 668 заборонених предметів.

На жаль, громадяни України продовжують нехтувати правилами і приходять до органів Феміди з предметами, категорично забороненими до пронесення.

Змінилися й лідери антирейтингу серед областей. Якщо упродовж майже всього року трійка лідерів з вилучених заборонених предметів лишалася незмінною – місто Київ та Київська область, Дніпропетровська, Харківська області, то у вересні найбільше заборонених предметів було попереджено до пронесення в органи й установи судової влади Харківської області – 1786 од. (7220 од. з початку року). Далі Дніпропетровська область – 1542 од. (7403 од. з початку року), місто Київ та Київська область – 1458 од. (9002 од. з початку року), Одеська область – 629 од. (3615 од. з початку року) та Рівненська область – 320 од. (1310 од. з початку року).

Більшість заборонених предметів, з якими відвідувачі намагалися пройти у вересні до судових установ, становлять: ножі – 2990 од. (14538 од. з початку року), балончики, споряджені речовинами сльозогінної та дратівної дії – 1577 од. (7796 од. з початку року), набої – 1877 од. (8948 од. з початку року), пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями – 602 од. (3107 од. з початку року). Також у вересні судові охоронці не допустили пронесення до органів Феміди 22 од. травматичної зброї (277 од. з початку року), 45 од. (220 од. з початку року) електрошокових пристроїв, 30 од. (153 од. з початку року) вогнепальної зброї та 9 од. (116 од. з початку року) пневматичної і газової зброї.

«Служба судової охорони нагадує всім відвідувачам судових установ, що до приміщень органів та установ системи правосуддя забороняється пропускати осіб із боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, наркотичними, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, з колюче-ріжучими предметами.

Не варто приносити до приміщень судів та органів системи правосуддя речі підвищеної небезпеки. Завчасно враховуйте це під час відвідування судових установ», — йдеться у повідомленні ССО.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що ССО взяла під охорону Херсонський апеляційний суд.

Також взято під охорону Московський районний суд Харкова

Додамо, що співробітники Служби судової охорони почали використовувати бодікамери.

ССО взяла під охорону ще один суд на Дніпропетровщині.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ігор Стадник
    Ігор Стадник
    суддя Вінницького апеляційного суду
  • Віктор Головей
    Віктор Головей
    суддя Південно-західного апеляційного господарського суду
загрузка...