Шевченківський райсуд Києва припинив відправку поштової кореспонденції

13:24, 25 ноября 2020
У суді припинили надсилати повістки та процесуальні документи поштою.
Шевченківський райсуд Києва припинив відправку поштової кореспонденції

Шевченківський районний суд м. Києва повідомив про тимчасове припинення направлення поштової кореспонденції в межах розгляду справ всіх категорій через відсутність належного державного фінансування. Про це йдеться у повідомленні пресцентру суду.

«Через відсутність належного державного фінансування, Шевченківський районний суд м. Києва доводить до відома учасників судових справ про припинення відправки поштової кореспонденції у судових справах, а саме: запитів, необхідних для забезпечення розгляду справ (в тому числі для вирішення питання про відкриття провадження у справі), судових повісток, копій судових і процесуальних рішень тощо», — сказано у повідомленні.

Разом з тим, з метою максимального і своєчасного повідомлення сторін про день та час судових засідань у суді рекомендують:

  1. при зверненні до суду зазначати про всі відомі засоби зв’язку учасників розгляду - офіційні адреси, адреси електронної пошти, номера телефонів (власні та інших учасників розгляду справи);
  2. використовувати сучасні альтернативні способи для отримання документів (судових повісток, повідомлень, рішень тощо) та інформації від суду.

Зокрема, громадяни мають можливість отримувати процесуальні документи через підсистему «Електронний суд», для чого необхідно:

  • зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (створити поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі Судової влади України за посиланням;
  • для відображення справи у особистому електронному кабінеті необхідно через особистий електронний кабінет у підсистемі «Електронний суд» подати заяву про внесення даних РНОКПП до додаткових відомостей про учасника справи, в якій буде зазначений Ваш РНОКПП.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що нещодавно Оболонський райсуд Києва тимчасово припинив відправлення поштової кореспонденції. 

Нагадаємо, Дніпровський райсуд Києва припинив відправку поштової кореспонденції.

Також Печерський райсуд Києва обмежив відправку поштової кореспонденції

А ще Обухівський районний суд Київської області припинив відправку поштової кореспонденції. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.        

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», - Зеленский
Loading...
загрузка...