У КСУ спростували інформацію про дорогий відпочинок Тупицького у Дубаї

11:32, 12 января 2021
Голова КСУ із сім’єю придбав відпочинок у ОАЕ, вартістю близько 242 тис. грн.
У КСУ спростували інформацію про дорогий відпочинок Тупицького у Дубаї

Конституційний Суд України оприлюднив спростування інформації, поширеної ЗМІ стосовно відпочинку Голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького та його сім’ї. Окрім того, у КСУ оприлюднили квиток від туроператора, на якому зазначається вартість поїздки - 242116,43 грн.

Зазначимо, що ЗМІ писали про оренду Олександром Тупицьким спільно із сім’єю королівської вілли в Дубаї вартістю 300 тисяч гривень на добу.

«Відповідно до Розпорядження Голови Конституційного Суду України від 5 січня 2021 року №1/1/2021-к/тр, Голова Суду Олександр Тупицький 6 січня та з 11 до 13 січня 2021 року офіційно перебуває у щорічній відпустці.

6 січня 2021 року Голова Суду Олександр Тупицький спільно з дружиною та сином вилетіли на відпочинок до Об'єднаних Арабських Еміратів, де пробудуть до 13 січня 2021 року. Вартість пакету послуг, наданого туристичним оператором на трьох осіб, становить 242116,43 грн. У вартість туру входить авіапереліт в обидва боки, проживання у двокімнатному номері готелю, дворазове харчування, трансфер, страхування та вартість туристичного обслуговування.

Зазначене спростовує неправдиві заяви окремих осіб та ЗМІ стосовно оренди Олександром Тупицьким спільно із сім’єю королівської вілли в Дубаї вартістю 300 тисяч гривень на добу.

Разом з тим повідомляємо, що нарахований дохід (винагорода судді) Голови Конституційного Суду України у грудні 2020 року склав 433538,60 грн, що повністю покриває суму витрат на туристичну поїздку.

Таким чином, умисне свідоме спотворення зазначених фактів певними особами призвело до розповсюдження цієї недостовірної інформації ЗМІ та, як наслідок, потягло за собою введення громадськості в оману», - заявили у КСУ.

Також, за словами Тупицького, інформація про його «відпочинок у Дубаї з українськими та російськими бізнесменами, які причетні до кримінального світу, є відвертою брехнею».

«У разі оприлюднення персональних відомостей про зазначених осіб вони самостійно можуть скористатися своїм правом на захист честі, гідності й ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

Водночас Голова Суду вказав, що надав вичерпну інформацію з цього приводу і подальше спілкування припиняє», - зазначається у повідомленні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Віра Фоміна
  Віра Фоміна
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Зіновій Гавдик
  Зіновій Гавдик
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
 • Віктор Данилишин
  Віктор Данилишин
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Сергій Клопот
  Сергій Клопот
  суддя Чернігівського окружного адміністративного суду
 • Василь Ключкович
  Василь Ключкович
  суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
загрузка...