Підвищення кваліфікацїі за кошт держави: які переваги дає вчителям новий закон про освіту

17:00, 13 марта 2019
Уряд схвалив проект закону та визначив час для його доопрацювання.
Підвищення кваліфікацїі за кошт держави: які переваги дає вчителям новий закон про освіту

Кабінет міністрів України 13 березня схвалив проект закону про середню освіту. На його доопрацювання визначено 3 дні. Про це повідомляє УНН.

Міністр освіти України Лілія Гриневич підкреслила, що цей закон надає переваги вчителям, зокрема реальну пересічну автономію у створенні програм, підвищення кваліфікацїі за кошт держави тощо. «Законопроект пропонує створення індивідуального навчання для дітей, які цього потребують, навчання для дітей, що живуть у лікарнях, можливість вибирати предмети в школі і три моделі навчання для дітей з національних меншин», — сказала вона.

Окрім того, у Міністерстві освіти мають намір запровадити педагогічну інтернатуру: молодий педагог отримає наставника, який отримуватиме 20% надбавки заробітної плати. Також усі вчителі пройдуть курс домедичної допомоги.

Міністерство також пропонує вибір директорів на конкурсних засадах. За словами міністра освіти, директор обиратиметься лише на 2 строки по 6 років у кожній школі.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді прийняти закон про повну загальну середню освіту, який включає 3 моделі імплементації мовних норм закону про освіту для національних меншин. Це сталося після скандалу з новими мовними нормами освіти, які не прийняли нацменшини України.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Верховный Суд собрался на Пленум, ПРЯМОЙ ЭФИР
Верховный Суд собрался на Пленум, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Лілія Максименко
    Лілія Максименко
    суддя Запорізького окружного адміністративного суду
  • Ірина Приходько
    Ірина Приходько
    суддя Господарського суду міста Києва
загрузка...