Заборона високопосадовцям виїжджати за кордон: до ОАСК надійшов новий позов

13:25, 19 апреля 2019
Наразі суд досліджує матеріали позову.
Заборона високопосадовцям виїжджати за кордон: до ОАСК надійшов новий позов

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов від Олександра Дубінського до Національної поліції України, Служби безпеки України та адміністрації Державної прикордонної служби України про визнання протиправною їх бездіяльності щодо захисту національної безпеки України. Треті особи  Президент Петро Порошенко, голова АПУ Ігор Райнін, народний депутат Ігор Кононенко. Про це повідомляє офіційний сайт суду.

Позивач просить суд заборонити високопосадовцям та політикам виїжджати за кордон протягом року після проведення парламентських та президентських виборів. «Серед інших вимог позову  визнання протиправною бездіяльності Нацполіції та СБУ щодо невчинення профілактичних дій із запобігання корупції та посягань на економічну безпеку держави з боку вищевказаних осіб. Наразі судом досліджуються матеріали позову та вирішується питання про відкриття провадження у справі»,  йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 17 квітня до суду надійшов позов Давида Жванії, в якому він просить суд заборонити високопосадовцям, зокрема, і суддям Верховного Суду виїжджати за кордон протягом року після проведення виборів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему Высший антикоррупционный суд начнет работу только осенью
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Кирилл Гарник
  Кирилл Гарник
  судья Окружного административного суда Киева
 • Александра Колдина
  Александра Колдина
  судья Голосеевского районного суда Киева
 • Екатерина Танцюра
  Екатерина Танцюра
  судья Одесского окружного административного суда