Масове отруєння в селі на Черкащині: перші подробиці

20:21, 25 июня 2019
12 осіб, з них 3 дитини були госпіталізовані протягом 23-24 червня .
Масове отруєння в селі на Черкащині: перші подробиці

12 осіб отруїлися під час святкування дня народження у кафе в селі Бузівка Жашківського району. Про це повідомляє пресс-служба ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Зазначається, що 12 осіб, з них 3 дитини були госпіталізовані протягом 23-24 червня.

Співробітники Держпродспоживслужби перевірили заклад. У результаті знайшли грубі порушення санітарного законодавства, законодавства у сфері безпеки харчових продуктів. Також був складений протокол про правопорушення у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів.

Кафе було тимчасово закрите співробітниками Держпродспоживслужби до завершення санітарно-епідеміологічного розслідування спалаху. Про подію було повідомлено поліції і органів місцевої влади.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що у Чернівцях подружжя з двома дітьми отруїлося чадним газом. Потерпілі потрапили до реанімації. Причини витоку газу встановлюються.

Окрім того, у Вінницькій області відбулось масове отруєння школярів. До лікарні потрапили 12 першокласників. Перевірка у гімназії виявила грубі порушення санітарних вимог на харчоблоці навчального закладу.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ректор Національної академії прокуратури про інновації в освіті та зміни в законодавстві
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Боровков
    Дмитрий Боровков
    судья Зализнычного районного суда Львова