Виділено додаткові кошти для підвищення заробітної плати працівникам апаратів судів

18:37, 12 августа 2019
Загальна сума додатково виділених судам видатків у серпні вже склала 304 884,75 тисячі гривень.
Виділено додаткові кошти для підвищення заробітної плати працівникам апаратів судів

За поданням Державної судової адміністрації України Міністерством фінансів України в серпні 2019 року судам та установам судової системи збільшено планові видатки спеціального фонду державного бюджету України на загальну суму 201 706,95 тис. грн, за такими напрямками:

  • оплата праці — 107 885,50 тис. грн;
  • поточні видатки — 52 227,55 тис. грн;
  • капітальні видатки — 41 593,90 тис. гривень.

Додаткові кошти на оплату праці виділені для підвищення заробітної плати працівникам апаратів судів з метою доведення її до рівня 2018 року. Про це повідомляє прес-служба ДСА України.

Додаткові кошти на поточні видатки спрямовані на подолання дефіциту видатків щодо: оплати поштових послуг; відшкодування витрат на експлуатаційні послуги орендованих приміщень, в яких розміщуються суди; облаштування та модернізацію комплексної систему захисту інформації; виплату винагороди присяжним за час виконання ними обов’язків у місцевих судах; виплати на поховання та увічнення пам'яті суддів апеляційних та місцевих судів тощо.

Додаткові капітальні видатки спрямовані на проведення невідкладних робіт з будівництва, капітального ремонту, реконструкції та реставрації приміщень судів (ремонти покрівель, ремонт системи опалення, виготовлення проектно-кошторисної документації тощо), придбання газових котлів.

Крім того, в серпні 2019 року було збільшено видатки судів на оплату праці та нарахування на оплату праці за загальним фондом у сумі 103 177,8 тис. гривень.

Таким чином, загальна сума додатково виділених судам видатків у серпні 2019 року вже склала 304 884,75 тис. грн, у тому числі на:

  • оплату праці з нарахуванням — 211 063,3 тис. грн;
  • поточні видатки — 52 227,55 тис грн;
  • капітальні видатки — 41 593,9 тис гривень.

Державна судова адміністрація України спільно з Міністерством фінансів України продовжує вживати заходів щодо забезпечення фондом заробітної плати працівників апаратів судів на рівні, не нижчому, ніж у 2018 році.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що користувачі мережі висловились щодо доцільності проведення нової судової реформи та підвищення зарплати суддів.

Крім того, Асоціація слідчих суддів пропонує усунути дискримінацію в розмірах зарплат суддів. Проблема суттєвої різниці у винагороді суддів, які ще не пройшли кваліфікаційне оцінювання з причин, що від них не залежать, стала критичною.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Конкурс до місцевих судів: як Рада суддів та ВККС спробували домовитись
Loading...