Німеччина видає візи жителям Донбасу з російськими паспортами: що відомо

18:23, 24 сентября 2019
З квітня 2019 року в Німеччині видали 100 тисяч віз власникам російських паспортів попри те, що німецький уряд не підтримує «паспортизацію Путіна».
Німеччина видає візи жителям Донбасу з російськими паспортами: що відомо

Згідно з письмовим запитом від депутата Вільної демократичної партії (ВДП) Німеччини Ренати Альт, у Берліні не розрізняють звичайні російські паспорти і ті, які після указу Володимира Путіна почали видавати жителям України на сході. Про це повідомляє німецьке видання Bild.

У повідомленні йдеться, що після підписання указу (з квітня 2019 року) у Німеччині було видано майже 100 тисяч віз власникам російських паспортів. Наразі залишається невідомим, скільки з них було видано власникам російських паспортів з Донецької та Луганської областей.

Федеральний уряд раніше розкритикував «паспортизацію Путіна» в своїй заяві й підкреслив, що указ є порушенням суверенітету України і суперечить цілям Мінських угод. Натомість, поки Естонія відкрито не визнає «паспорти Путіна», в Німеччині говорять, що «все ще чекають загальноєвропейського рішення», як зазначає видання.

«Федеральний канцлер і федеральний міністр закордонних справ співають дефірамби на підтримку українського уряду. Але в той же час, очевидно, можна легко вставити візу в російський паспорт, який Путін видав в східній Україні! Федеральний уряд підриває всі зусилля з деескалації та встановлення миру в Україні», — наголосила Рената Альт виданню.

Нагадаємо, що «Судово-юридична газета» повідомляла, що Євросоюз відповів на видачу паспортів РФ на території ОРДЛО

Крім того, ми писали, що Меркель і Путін обговорили питання України.

Також відомо, що Євросоюз має намір заборонити в’їзд громадянам України з російським паспортом

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Міністр юстиції Денис Малюська про майбутнє приватних виконавців
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрей Овсиенко
  Андрей Овсиенко
  член Высшего совета правосудия
 • Светлана Старовойтова
  Светлана Старовойтова
  судья Днепровского районного суда Киева
 • Лариса Бородина
  Лариса Бородина
  судья Восточного апелляционного хозяйственного суда