Тотальний карантин на Закарпатті: обмежується в’їзд в область

16:35, 26 марта 2020
На деяких автодорогах обмежується або повністю забороняється рух транспорту.
Тотальний карантин на Закарпатті: обмежується в’їзд в область

Починаючи із 00.00 год 27 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року на території Закарпатської області вводяться обмежувальні заходи. Про це повідомив голова Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса, передає прес-служба облради.

Зокрема, припиняється робота всіх ринків, за винятком великих продуктових оптових ринків; відділень для приготування та прийому їжі, кави, інших напоїв, розміщених на АЗС.

Припиняється рух автомобільного транспорту шляхом виставлення блок-постів на перевальних ділянках наступних автодоріг: Ужоцький перевал (автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород) та Торунський (Вишківський) перевал (автодорога Р-21 Долина-Хуст).

Посилюється охорона публічної безпеки та порядку шляхом облаштування контрольно-пропускних пунктів на перевальних ділянках таких автодоріг: Яблунецький перевал (автодорога Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів); Абранський перевал (автодорога М-06 Київ-Чоп), де проводитиметься температурний скринінг тих, хто в’їжджає на територію області.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що в Україні на 30 днів ввели режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суди і коронавірус: як суди можуть працювати в умовах карантину
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Татьяна Дроботова
    Татьяна Дроботова
    судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
  • Станислав Погребняк
    Станислав Погребняк
    член Квалификационно-дисциплинарной комиссии прокуроров в 2017-2019 гг.