У посольстві України в Угорщині розповіли, що робити українцям, у яких закінчується віза

18:21, 26 марта 2020
Що робити українцям, які перебувають в Угорщині, у випадку закінчення терміну дії візи.
У посольстві України в Угорщині розповіли, що робити українцям, у яких закінчується віза

У посольстві України в Угорщині розповіли, що робити українцям, які перебувають в Угорщині, у випадку закінчення терміну дії візи, дозволу на проживання або дозволеного строку перебування у рамках безвізового режиму.

Так, згідно з роз’ясненням Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини, у випадку закінчення терміну дії візи, дозволу на проживання або дозволеного строку перебування у рамках безвізового режиму, відповідним особам слід звернутися до Державного управління у справах іноземців Регіональної дирекції округу Будапешт і області Пешт (Orszagos Idegenrendeszeti Foigazgatosag (OIF) Budapesti es Pest megyei Regionalis Igazgatosaganak (RIG) із клопотанням про продовження терміну дії дозвільних документів.

При цьому важливо звернутися до закінчення терміну дії візи, дозволу на проживання і в рамках дозволеного терміну перебування. Подача клопотань/документів можлива виключно за попереднім записом онлайн.

Для запису потрібно обрати розділ «Розгляд документів іноземців, які мають намір виїхати з Угорщини, але обмежені в цій можливості через карантинні заходи» («Magyarorszagrol elutazni szandekozo, de a jarvanyugyi helyzet miatt ebben akadalyozott ugyfelek okmanyugyintezese»).

«Просимо врахувати, що ви маєте можливість повернутися в Україну через пункти пропуску на українсько-угорському кордоні», — додають у посольстві.

Нагадаємо, як повідомляла «Судово-юридична газета», Україна підписала угоду про безвізовий режим c південноамериканською країною Колумбією.

Окрім того, безвіз для українців відкрила популярна країна на Карибах.

Також раніше Україна підписала угоду про безвізовий режим з Маршалловими Островами

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суди і коронавірус: як суди можуть працювати в умовах карантину
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Павел Скутельник
    Павел Скутельник
    судья Хозяйственного суда Киевской области
  • Алина Диска
    Алина Диска
    судья Сумского окружного административного суда