Єрмак вважає неприпустимим збільшення видатків на утримання органів державної влади

09:35, 19 сентября 2020
Керівник Офісу Президента закликає уряд скоротити видатки, без яких можна обійтися в період кризи.
Єрмак вважає неприпустимим збільшення видатків на утримання органів державної влади

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак вважає неприпустимим збільшення видатків на утримання органів влади у період економічної кризи. Про це він заявив, коментуючи проект державного бюджету на наступний рік, повідомляє ОП.

«Президент України Володимир Зеленський вимагає від усіх органів влади жорсткої економії. Всі видатки повинні бути добре обґрунтованими та нагально необхідними. Всіх чиновників, хто дозволить собi неадекватні витрати, будуть нещадно звільняти, а кожну підозрілу витрату – ретельно перевіряти. Водночас я закликаю урядовців і народних депутатів знайти можливість скоротити інші видатки, без яких ми можемо пройти цю кризу», – наголосив посадовець.

Єрмак звернувся до керівництва Міністерства фінансів України та Державного управління справами з проханням ретельно попрацювати разом із народними депутатами між першим і другим читанням проекту закону про державний бюджет на 2021 рік для розумного скорочення видатків на забезпечення діяльності Офісу Президента.

Зазначимо, що чисельність працівників Офісу Президента України найнижча за останні 10 років (419 при максимальній кількості  579 у 2014-му). Чиновник зауважив, що у разі неможливості зменшити інші видатки, Президент може скоротити штаб Офісу на 10%.

Раніше «Судово-юридична газета» розповідала, чому видатки на ОП збільшилися на 40%.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Юрій Сіренко
    Юрій Сіренко
    голова Черкаського апеляційного суду
загрузка...