Лікарням, які працюють з пацієнтами із CОVID-19, додатково виплатили понад 4,4 млрд грн

17:21, 28 сентября 2020
Наразі суттєво зріс рівень навантаження на команди лікарів, які працюють з пацієнтами з COVID-19.
Лікарням, які працюють з пацієнтами із CОVID-19, додатково виплатили понад 4,4 млрд грн
Суспільне

Національна служба здоров'я України виплатила понад 4,4 млрд грн медичним закладам для надання допомоги пацієнтам з CОVID-19 або з підозрою на нього. Про це повідомляє Урядовий портал.

У повідомленні зазначено, що сьогодні рівень навантаження на медичну систему зростає через збільшення рівня захворюваності на COVID-19 серед населення. У цій ситуації організація надання належної медичної допомоги пацієнтам багато в чому залежить від своєчасного реагування з боку керівників медичних закладів та їх власників – місцевої влади. Зокрема, зараз в деяких медзакладах суттєво зріс рівень навантаження на команди лікарів, які працюють з пацієнтами з COVID-19.

«Медзаклад отримує кошти за договором з НСЗУ лише за надання медичних послуг хворим з COVID-19, сума вираховується, зважаючи на кількість медичних команд, кількість нововведених в експлуатацію апаратів ШВЛ та кількість пацієнтів, які перебували у відділенні інтенсивної терапії. Тому, якщо збільшується навантаження на лікарню, тобто збільшується кількість пацієнтів, заклад має право розширити кількість медичних команд і отримати більше фінансування. Таке рішення заклад приймає самостійно і подає дані до НСЗУ. Національна служба здоров'я враховує це при визначенні суми оплати», - йдеться в повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Міністерство охорони здоров'я у бюджетному запиті на 2021 рік заклало тариф на готовність лікарень надавати медичну допомогу при інфекційних захворюваннях. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Оцінювання державних службовців: як і для чого
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Игорь Жовква
  Игорь Жовква
  заместитель руководителя Офиса Президента Украины
 • Сергей Баев
  Сергей Баев
  судья Хмельницкого горрайсуда Хмельницкой области
 • Валериан Луняченко
  Валериан Луняченко
  судья Киевского районного суда Одессы
загрузка...