Юрособі повернуть майно, вилучене під час обшуку: рішення Вищого антикорсуду

11:09, 19 ноября 2020
Рішення ухвалено з огляду на те, що обшук був проведений у липні 2017 року, а відповідна інформація з цієї техніки була скопійована і перебуває в матеріалах кримінального провадження.
Юрособі повернуть майно, вилучене під час обшуку: рішення Вищого антикорсуду

17 листопада слідча суддя ВАКС задовольнила скаргу юридичної особи і зобов’язала детектива повернути п’ять ноутбуків і чотири жорстких диски, вилучені під час обшуку. Про це повідомляє офіційний сайт суду.

Відповідне рішення ухвалено з огляду на те, що обшук, під час якого вилучено комп’ютерну техніку і носії інформації, був проведений у липні 2017 року, відповідна інформація з цієї техніки була скопійована і перебуває в матеріалах кримінального провадження. Одночасно детектив не надав слідчому судді доказів того, що ці речі мають стосунок до кримінального провадження, або що на нього накладено арешт з метою збереження речових доказів.

Слідча суддя зазначила, що за умови неможливості віднесення речей до таких, на відшукання яких надано дозвіл в ухвалі слідчого судді про обшук, відсутності підстав для тривалого утримання цих речей органом досудового розслідування у виді арешту на них, та збереження відомостей із цих речей в матеріалах кримінального провадження, подальше утримання вилучених матеріальних об’єктів не відповідає завданням і засадам кримінального провадження.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ВАКС відмовив у задоволенні клопотання про зміну запобіжного заходу ексзаступниці міністра юстиції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реформа системи оплати праці державних службовців: коментар голови НАДС
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Матохнюк
    Дмитрий Матохнюк
    судья Седьмого апелляционного административного суда
  • Григорий Мачульский
    Григорий Мачульский
    судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
загрузка...