$80 000 за активізацію досудового розслідування: судитимуть слідчого Держбюро розслідувань

09:39, 2 декабря 2020
Слідчий ДБР разом із колишніми правоохоронцем та позаштатним радником голови Полтавської ОДА намагались шляхом обману заволодіти грошовими коштами потерпілого в сумі 80 тисяч доларів.
$80 000 за активізацію досудового розслідування: судитимуть слідчого Держбюро розслідувань
Джерело фото: ОГП

До суду скерували обвинувальний акт стосовно слідчого Держбюро розслідувань та двох його пособників за фактом заволодіння 80 тисяч доларів за активізацію досудового розслідування.

Так, прокурорами ОГП скеровано до суду обвинувальний акт стосовно слідчого територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтаві, та двох осіб за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману, за попередньою змовою групою осіб; несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах; а також складання та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 362, ч. 1 ст. 366 КК України).

Так, слідчий за попередньою змовою із колишніми правоохоронцем та позаштатним радником голови Полтавської облдержадміністрації намагались шляхом обману заволодіти грошовими коштами потерпілого в сумі 80 тисяч доларів. За вказану суму вони обіцяли нібито активізувати слідчим ДБР досудове розслідування у кримінальному провадженні за заявою потерпілого, у тому числі проведення слідчих, негласних слідчих та інших процесуальних дій.

Під час одержання частини грошових коштів – 40 тисяч доларів слідчого ДБР разом із двома спільниками було затримано.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що ректора харківського університету судитимуть за одержання 300 тис. грн хабаря. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ольга Совгиря о реформе Конституционного Суда
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Алименко
    Владимир Алименко
    судья Шестого апелляционного административного суда
  • Николай Русинчук
    Николай Русинчук
    судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда
загрузка...