Справи Майдану: суд дозволив здійснювати заочне розслідування щодо ексголови СБУ

16:03, 23 декабря 2020
Наразі Олександр Якименко переховується від слідства.
Справи Майдану: суд дозволив здійснювати заочне розслідування щодо ексголови СБУ
Источник фото: vesti.ua

Печерським районним судом міста Києва задоволено клопотання слідчого Державного бюро розслідувань про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно колишнього Голови Служби безпеки України, який переховується від органів слідства та суду. Про це інформує Офіс Генпрокурора.

«Таке рішення суду надає право стороні обвинувачення на проведення досудового розслідування стосовно підозрюваного за його відсутності (in absentia)», - сказано у повідомленні.

Дозвіл надано у кримінальному провадженні за підозрою колишніх Президента України, Голови Служби безпеки України та його першого заступника, Міністра внутрішніх справ України та його заступника, командувача внутрішніх військ МВС України та інших високопосадовців в організації у складі злочинного угруповання з 18 до 20 лютого 2014 року незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, перевищення влади та службових повноважень, що призвело до настання тяжких наслідків, умисних вбивств та замахів на умисні вбивства, умисного завдання тяжких тілесних ушкоджень, а також дезертирства (ч. 3 ст. 28, ст. 340; ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 365; ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 27, п. п. 1, 5, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, п. п. 1, 5, 12 ч. 2 ст. 115; ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 121; ч. 1 ст. 408 КК України).

Додамо, йдеться про голову СБУ у 2014 році Олександра Якименко.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що суд дозволив проводити заочне розслідування стосовно ексглави МВС Захарова. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Володимир Макаренко
    Володимир Макаренко
    суддя Святошинського районного суду міста Києва
загрузка...