Сектор запобігання корупції Департаменту кіберполіції НПУ розповів, як потрібно зазначати інформацію для ідентифікації за межами України.
Так, у розділі 2.1 Декларації у блоках полів «Для ідентифікації за межами України» зазначаються відомості про варіанти написання латиницею прізвища, імені, по батькові (за наявності), а також відомості про відповідні документи, які посвідчують особу.
Найпоширеніший документ, виданий в Україні, де зазначені відомості про написання прізвища, імені латиницею - це Паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
«Зверніть увагу, що поле «ідентифікаційний номер» стосується такого номеру, який присвоєний особі іноземною державою (це може бути номер страхового полісу, PESEL, податковий номер тощо) та не має стосунку до реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП), присвоєного особі в Україні», - зазначають спеціалісти.
У зображені наведений приклад заповнення даних відомостей.
Джерело фото: Сектор запобігання корупції Департаменту кіберполіції НПУ/Facebook
Також «Судово-юридична газета» писала, що з 1 березня всі органи влади не мають права просити прописку, — Мінцифри.
Додамо, що ми розповідали про те, чи запрацював режим «без паперів». У яких випадках ЦНАПи не приймають Дію.
Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook, Viber та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.