Рада прийняла закон щодо оптимізації трудових відносин

14:44, 12 мая 2022
Мова йде про поправки до деяких законів України, що стосуються цієї сфери.
Рада прийняла закон щодо оптимізації трудових відносин

У четвер, 12 травня, Верховна Рада прийняла закон щодо оптимізації трудових відносин. Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко на своєму Telegram-каналі.

Мова йде про поправки до деяких законів України, що стосуються цієї сфери.

Зокрема:

На час оголошення воєнного або надзвичайного стану роботодавці зможуть здійснювати повідомлення та вести документи з питань трудових відносин в електронній формі.

Через активні бойові дії та знищення майна підприємств, установ, організацій, запровадять додаткові підстави для звільнення працівника: смерть ФОП, смерть працівника, визнання його судом безвісно відсутнім або оголошення померлим. Роботодавець зможе також звільнити працівника: який не з'являється на роботі понад 4 місяці та не повідомляє про причини такої відсутності.

За працівниками, яких призвали на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийняли на військову службу за контрактом, не зберігатимуть в період військової служби щорічну основну відпустку. Для цього приведуть у відповідність статтю 119 КЗпП та статтю 9 Закону України "Про відпустки".

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Владимир Зеленский: собранные деньги помощи должны идти напрямую Украине
Владимир Зеленский: собранные деньги помощи должны идти напрямую Украине
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Віталій Галаган
  Віталій Галаган
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
 • Олена Губська
  Олена Губська
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
 • Яна Іваненко
  Яна Іваненко
  суддя Вищого адміністративного суду України
загрузка...