В Україні з’явився новий сервіс для пошуку пального на АЗС

05:00, 24 июня 2022
Сервіс збирає інформацію не тільки від АЗС, а й від автомобілістів, а також на запит користувача моніторить наявність пального.
В Україні з’явився новий сервіс для пошуку пального на АЗС
Джерело фото: mind.ua

Українські розробники створили новий бот для пошуку пального на АЗС. Він називається «Водійський сервіс України» (VSU bot). Сервіс збирає інформацію не тільки від АЗС, а й від автомобілістів, а також на запит користувача моніторить наявність пального й сповіщає його про всі оновлення. Про це повідомляє «motor media review».

Як зазначається, користувач, який шукає пальне, вносить дані для постійного моніторингу (тип пального, свою локацію), і щойно з’являється інформація щодо запиту, бот надсилає сповіщення.

Застосунок працює і в інший бік — автомобілісти, які очікують у черзі на заправці, вносять інформацію про наявність пального в бот за допомогою інтерфейсу. Місто, заправка та її адреса визначаються автоматично. Користувачу достатньо вибрати зі списку тип пального, його ціну й довжину черги. Бот опрацьовує інформацію і додає її.

Також ми писали, як правильно зберігати бензин у каністрі.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
Loading...
Главное за день
загрузка...