Новий закон про адміністративну процедуру: чого очікувати громадянам та владі, відео

14:34, 26 декабря 2018
Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Володимир Бевзенко розповів «Право ТВ» про новий проект закону «Про адміністративну процедуру», що фактично готовий до подання суб’єкту  законодавчої ініціативи.
Новий закон про адміністративну процедуру: чого очікувати громадянам та владі, відео

Як зробити принципи та порядок взаємин людини і публічної влади зрозумілими та чіткими для обох сторін? Адже на сьогодні норми, що регулюють ці відносини, розпорошені по різних законах, яких суб’єкти владних повноважень далеко не завжди дотримуються.

З метою упорядкування і приведення нашого законодавства у відповідність з європейськими стандартами в Україні вже не перший рік обговорюється необхідність прийняття окремого закону або кодексу, який би регулював правила адміністративних процедур для органів державної влади, місцевого самоврядування та їх посадових осіб. Наразі ця робота наближається до завершення.

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду доктор юридичних наук, професор кафедри адміністративного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бевзенко розповів «Право ТВ» про проект закону «Про адміністративну процедуру», що фактично готовий до подання суб’єкту  законодавчої ініціативи для подальшого внесення до Верховної Ради.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Що приготувала друга хвиля акції «Урок справедливості» для школярів
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Борис Куштан
    Борис Куштан
    судья Закарпатского апелляционного суда