Заробітна плата в апаратах судів: як у РСУ та ДСА шукають вихід із проблеми, відео

12:00, 6 марта 2020
Дефіцит фонду оплати праці складає 6,1 млрд грн.
Заробітна плата в апаратах судів: як у РСУ та ДСА шукають вихід із проблеми, відео

Рада суддів України на засіданні 28 лютого знов звернула увагу на проблеми з оплатою труда працівників апаратів судів. З січня, коли з оплатою заробітної плати в апаратах судів уперше були виявлені великі проблеми, ситуація якісно не змінилися. Про проблеми з оплатою труда в судах майже щодня з’являються повідомлення у соціальних мережах та ЗМІ. Справа дійшла навіть до петиції про ліквідацію Державної судової адміністрації, яку зареєстрували на сайті Президента у відповідь на нездатність ДСА вирішити проблему.

Як зазначають у Раді суддів, ситуація не є однорідною. У різних областях ситуація з виплатою зарплати працівникам апаратів судів вирішується чомусь по-різному. Є суттєва різниця також в оплаті праці рядових робітників апаратів судів та керівників апаратів судів.

Особливо багато претензій виникло до територіального управління Державної судової адміністрації в Запорізькій області.

Втім, у Державної судової адміністрації є своя позиція щодо ситуації з оплатою праці працівників апаратів судів. Там зазначають, що ДСА сама стала заручником фінансової ситуації у країні та зараз потерпає від великої кількості проблем. Не дуже допомагають навіть звернення до Кабміну та Міністерства фінансів. Окремою проблемою є позиція керівників територіальних управлінь ДСА, які не хочуть ризикувати з бюджетними грошима.

Наступне засідання Ради суддів також буде присвячено проблемі з виплатою заробітної плати працівникам апаратів судів. Втім, поки РСУ розбирається з апаратами судів, з’явились повідомлення вже про несвоєчасну виплату суддівської винагороди. Зокрема, про таку проблему повідомляють судді Чернігівської, Сумської, Запорізької та деяких інших областей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Атестація прокурорів місцевих прокуратур: враження прокурорів від іспиту
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Алла Демидова
  Алла Демидова
  судья Северного апелляционного хозяйственного суда
 • Надежда Гончар
  Надежда Гончар
  судья Черкасского апелляционного суда
 • Александр Ковальчук
  Александр Ковальчук
  судья Винницкого апелляционного суда
загрузка...