ChatGPT під загрозою: співробітники OpenAI пригрозили звільненням, якщо Сема Альтмана не поновлять на посаді гендиректора

18:47, 20 листопада 2023
Працівники компанії вимагають від ради директорів відновити Сема Альтмана на посаді гендиректора, а самим функціонерам піти у відставку.
ChatGPT під загрозою: співробітники OpenAI пригрозили звільненням, якщо Сема Альтмана не поновлять на посаді гендиректора
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook , Telegram та Google Новини SUD.UA.

514 із 700 співробітників компанії OpenAI, яка створила ChatGPT, погрожують звільнитися і перейти в Microsoft. Видання Wall Street Journal оприлюднило відповідний лист.

Так, працівники компанії вимагають від ради директорів відновити Сема Альтмана на посаді гендиректора, а самим функціонерам піти у відставку. В інакшому випадку співробітники погрожують звільнитися і перейти в Microsoft.

Співробітники OpenAI звинувачують раду директорів у некомпетентності, в тому, що вони поставили під загрозу їхню роботу, а також у тому, що саме члени ради директорів «підірвали місію», яку несла компанія.

«Ваші дії показали, що ви не в змозі контролювати OpenAI. Ми не можемо працювати з людьми, яким бракує компетентності, розсудливості та турботи про нашу місію та співробітників. Ми, ті, хто нижче підписався, можемо прийняти рішення покинути OpenAI та приєднатися до нещодавно оголошеної дочірньої компанії Microsoft, якою керують Сем Альтман і Грег Брокман», - йдеться в листі.

«Microsoft запевнила нас, що в цій новій дочірній компанії знайдуться вакансії для всіх співробітників OpenAI, якщо ми вирішимо приєднатися. Ми підемо на цей крок негайно, якщо всі нинішні члени правління не подадуть у відставку, і рада не призначить двох нових провідних незалежних директорів, таких як Брет Тейлор і Вілл Херд, і не поновить Сема Альтмана і Грега Брокмана», - підсумували працівники.

Ситуацію прокоментував головний науковий співробітник та член ради директорів компанії Ілля Суцкевер.

«Я глибоко шкодую про свою причетність до дій ради директорів. Я ніколи не хотів зашкодити OpenAI. Мені дорого те, що ми разом збудували, і тому я зроблю все, що в моїх силах, щоб об'єднати компанію», - зазначив він.

Раніше ми писали, що OpenAI призупиняє реєстрацію нових користувачів ChatGPT Plus.

Додамо, чому Рада директорів OpenAI різко звільнила гендиректора Сема Альтмана.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

З’їзд науковців обирає члена Вищої ради правосуддя
З’їзд науковців обирає члена Вищої ради правосуддя
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Михайло Радуцький
  Михайло Радуцький
  голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування
 • Тетяна Варфоломеєва
  Тетяна Варфоломеєва
  ректор Академії адвокатури України
 • Анатолій Бідонько
  Анатолій Бідонько
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
 • Олександр Прасов
  Олександр Прасов
  суддя Запорізького окружного адміністративного суду
 • Юлія Мамедова
  Юлія Мамедова
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва