На кордоні з Польщею масово продають місця в автомобільній черзі

15:45, 2 липня 2017
Викрито протиправну діяльність групи цивільних осіб, які перед пунктом пропуску «Ягодин-авто» здійснювали систематичне вимагання грошових коштів за проїзд авто позачергово за 400-1000 гривень
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Підрозділом внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби України спільно з співробітниками Управління Служби безпеки України у Волинській області та військовою прокуратурою Луцького гарнізону викрито протиправну діяльність групи цивільних осіб, які перед пунктом пропуску «Ягодин-авто» здійснювали систематичне вимагання грошових коштів за проїзд авто позачергово за 400-1000 гривень.

До протиправної діяльності зазначені громадяни намагалися залучити окремих співробітників Луцького прикордонного загону.

Про це «Судово-юридичній газеті» повідомили в Держприкордонслужбі.

Правоохоронцями задокументовано систематичне вимагання хабарів за проїзд авто позачергово перед пунктом пропуску «Ягодин» на українсько-польській ділянці кордону. За добу вимагачі могли організовувати позачерговий пропуск до 40 транспортних засобів.

1 липня 2017 правоохоронці затримали «на гарячому» цивільну особа під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в розмірі 900 гривень за пропуск без черги транспортних засобів.

Попередньо, співробітниками внутрішньої безпеки прикордонників і СБУ задокументовано неодноразові факти вимагання та неправомірного отримання цивільними особами коштів за пропуск автомобілів позачергово. Зазначені матеріали досліджуються в рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 та ч. 2 ст. 369 КК України.

Під час обшуків за місцем проживання учасників протиправної схеми правоохоронці вилучили значні суми коштів у національній грошовій одиниці та іноземній валюті.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Наталія Коломієць
    Наталія Коломієць
    суддя Херсонського апеляційного суду
  • Андрій Коротких
    Андрій Коротких
    суддя Шостого апеляційного адміністративного суду