ПФУ роз’яснив нові правила отримання пенсії для переселенців

09:53, 7 липня 2022
Українці можуть отримувати пенсії за тимчасовим місцем проживання.
ПФУ роз’яснив нові правила отримання пенсії для переселенців
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Пенсіонери, яким довелося залишити місце свого постійного проживання, можуть отримувати пенсії за тимчасовим місцем проживання. Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України.

Так, українці, які отримували пенсії через АТ «Укрпошта» (у відділеннях або з доставкою додому) та тимчасово змінили фактичне місце проживання – можуть отримувати пенсії за новим (тимчасовим) місцем перебування через платіжну систему «Швидка копійка» від «Ощадбанку», або через внутрішні перекази «Укрпошти».

У ПФУ попереджають, що якщо пенсію за відомостями на виплату пенсій не буде отримано, «Укрпошта» повідомить про це Пенсійний фонд України, і кошти будуть виплачені з наступного місяця. Якщо пенсію не отримано протягом 6 місяців поспіль, її виплату буде припинено. Для поновлення виплати пенсії потрібно буде звернутися до органів ПФУ.

Якщо ж «Укрпошта» в установленому порядку повідомить про відсутність технічної можливості здійснювати виплату та доставку пенсій у певних районах (населених пунктах), визначено альтернативний механізм виплати пенсій шляхом їх зарахування на рахунки «Ощадбанку».

У Пенсійному фонді пояснили, що відповідний порядок визначено постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 року «Про особливості виплати та доставки пенсій, грошової допомоги на період запровадження військового стану».

Також ми писалипро призначення пенсії в разі втрати годувальника: які документи потрібно подавати.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Дмитро Костенко
    Дмитро Костенко
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
  • Андрій Бабаєв
    Андрій Бабаєв
    суддя Харківського окружного адміністративного суду