ПФУ роз’яснив нові правила отримання пенсії для переселенців

09:53, 7 июля 2022
Українці можуть отримувати пенсії за тимчасовим місцем проживання.
ПФУ роз’яснив нові правила отримання пенсії для переселенців
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Пенсіонери, яким довелося залишити місце свого постійного проживання, можуть отримувати пенсії за тимчасовим місцем проживання. Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України.

Так, українці, які отримували пенсії через АТ «Укрпошта» (у відділеннях або з доставкою додому) та тимчасово змінили фактичне місце проживання – можуть отримувати пенсії за новим (тимчасовим) місцем перебування через платіжну систему «Швидка копійка» від «Ощадбанку», або через внутрішні перекази «Укрпошти».

У ПФУ попереджають, що якщо пенсію за відомостями на виплату пенсій не буде отримано, «Укрпошта» повідомить про це Пенсійний фонд України, і кошти будуть виплачені з наступного місяця. Якщо пенсію не отримано протягом 6 місяців поспіль, її виплату буде припинено. Для поновлення виплати пенсії потрібно буде звернутися до органів ПФУ.

Якщо ж «Укрпошта» в установленому порядку повідомить про відсутність технічної можливості здійснювати виплату та доставку пенсій у певних районах (населених пунктах), визначено альтернативний механізм виплати пенсій шляхом їх зарахування на рахунки «Ощадбанку».

У Пенсійному фонді пояснили, що відповідний порядок визначено постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 року «Про особливості виплати та доставки пенсій, грошової допомоги на період запровадження військового стану».

Також ми писалипро призначення пенсії в разі втрати годувальника: які документи потрібно подавати.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Сегодня день рождения празднуют
 • Наталія Кухар
  Наталія Кухар
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
 • Олексій Крестьянінов
  Олексій Крестьянінов
  заступник голови Східного апеляційного господарського суду
 • Дмитро Лук’янов
  Дмитро Лук’янов
  заступник голови Вищої ради правосуддя
 • Валерія Чорна
  Валерія Чорна
  суддя Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду