Вересень ще подарує тепло: коли до України прийде «бабине літо»

22:21, 21 вересня 2022
У деяких регіонах стовпчики термометрів піднімуться до 33 градусів.
Вересень ще подарує тепло: коли до України прийде «бабине літо»

Після надзвичайно похмурої і холодної першої половини вересня українці з нетерпінням очікують бабиного літа. У вересні ще буде «бабине літо» - у деяких регіонах стовпчики термометрів піднімуться до 33 градусів. Про це повідомляє «Апостроф».

Так, у середу, 28 вересня, практично на всій території України буде більше 20 градусів. Зокрема, на півночі стовпчики термометрів піднімуться до 21 градуса. На заході буде дещо тепліше – 23-24 градуси. Приблизно така ж очікується температура і в центрі, а також на сході країни. На північному сході України буде холодніше на кілька градусів - там термометри покажуть близько 18 градусів. Найтепліше буде на півдні та в Криму - температура повітря в цих регіонах досягне 30-33 градусів.

У четвер, 29 вересня, «бабине літо» продовжиться. На півночі України температура повітря становитиме близько 22 градусів. На кілька градусів потеплішає і на північному сході - там буде близько 20 градусів. На заході України стане свіжіше, проте все одно буде тепло – там термометри також покажуть близько 20 градусів. У центрі стовпчики піднімуться до 23 градусів, а на сході - до 25 градусів. Найтепліше буде на півдні України - у цих регіонах буде справжня літня спека з температурою повітря 27-29 градусів.

Після незначного потепління в Україну знову настануть холоди, при цьому опадів не очікується.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Зеленський: маємо доповнити діяльність Міжнародного кримінального суду, створивши спецтрибунал
Зеленський: маємо доповнити діяльність Міжнародного кримінального суду, створивши спецтрибунал
Сьогодні день народження святкують
  • Дмитро Татаринов
    Дмитро Татаринов
    суддя Запорізького окружного адміністративного суду
  • Ірина Соломко
    Ірина Соломко
    суддя Чернігівського окружного адміністративного суду
загрузка...