У МВФ вважають, що Україна має продовжувати платити по боргах

10:41, 15 липня 2022
Міжнародний валютний фонд очікує, що Україна продовжить обслуговувати свої борги
У МВФ вважають, що Україна має продовжувати платити по боргах
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Про те, що Україна вивчає можливість реструктуризації боргу на тлі обмежених джерел фінансування бюджету в умовах війни, повідомляв Bloomberg.

Проте представник МВФ Джеррі Райс на традиційному брифінгу заявив, що у Міжнародному валютному фонді очікують, що Україна продовжить платити по боргах.

«Україна акуратно обслуговує свій обов'язок. І ми очікуємо, що це продовжуватиметься», – сказав Райс.

Представник МВФ нагадав, що Фонд надав Україні кредит у 1,4 млрд доларів і підтримує за рахунок розподілу спеціальних прав запозичень (СПЗ). Він уточнив, що фонд створив спеціальний рахунок під своїм адмініструванням донорам для підтримки України, яким скористалися Канада, Німеччина, Нідерланди.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що чиновники Євросоюзу заблокували кредит Україні на 1,5 мільярда євро. Представник комісії заявив, що ЄС має «переконатися, що він зможе покрити збитки у разі дефолту України».

У свою чергу, міністр фінансів України Сергій Марченковідповідаючи на запитання іноземних ЗМІ про те, що Україні потрібно погасити у вересні кредит на один мільярд, і чи не замислюється він про те, щоб не платити міжнародним інвесторам через пріоритетність гуманітарних та соціальних потреб та військових дій, зазначив:

«На початку війни, незважаючи на всі проблеми, ми зробили все можливе і вклалися у строки у березні, квітні, травні та червні. Ми робимо все можливе, щоб сплатити борг».

Автор: Наталя Мамченко

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Автор:
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Прилипчук
    Олександр Прилипчук
    суддя Сумського окружного адміністративного суду