Богдан Львов: «Я пройшов поліграф. Результат перевірки: мої заяви про те, що я не є громадянином росії і ніколи не мав паспорта рф - правдиві»

09:25, 3 жовтня 2022
Голова Касаційного господарського суду Богдан Львов повідомив, що пройшов поліграф, результати якого підтверджують, що його заяви про те, що він не є громадянином росії і ніколи не мав паспорта рф - правдиві.
Богдан Львов: «Я пройшов поліграф. Результат перевірки: мої заяви про те, що я не є громадянином росії і ніколи не мав паспорта рф - правдиві»

Голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов зранку 3 жовтня повідомив, що пройшов поліграф, результати якого підтверджують, що його заяви про те, що він не є громадянином росії і ніколи не мав паспорта рф - правдиві.

«Шановні друзі!

Наводжу остаточні докази того, що розпочата проти мене кампанія про начебто наявність російського громадянства - брехлива та замовна.

Я пройшов поліграф.

Для мене особисто в цьому потреби не було. Я громадянин виключно України.

Але для багатьох людей, довіра яких мені не байдужа, це має стати остаточним аргументом того, що я казав правду!

Результат перевірки: мої заяви про те, що я не є громадянином росії і ніколи не мав паспорта громадянина росії - ПРАВДИВІ.

Це дослідження я пройшов у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ ПОЛІГРАФОЛОГІВ за участі двох експертів, один з яких є виконавчим директором цієї асоціації.

Після того я ще раз пройшов поліграф у державному компетентному відомстві. Результат той самий: я непричетний до отримання російського громадянства та паспорта РФ.

Ці два поліграфа (дослідження) пройдено за різними методиками тестування, які завжди розрізняють правду від брехні.

Також, я вчинив необхідні дії з медичної точки зору щодо здачі аналізів, щоб потім ніхто, в тому числі і я сам, не змогли поставити під сумнів висновок експерта-поліграфолога.

До цього посту в додатках я викладаю висновок щодо результатів свого дослідження на поліграфі та з сьогоднішнього дня припиняю публічні суперечки і дискусії з цього приводу.

Повертаюсь до виконання своїх обов‘язків для блага України!

Чекаю на викриття замовників цієї брудної кампанії, метою якої був підрив не просто довіри до мене, а довіри до всього Верховного Суду!

Честь маю!

Слава Україні!» - зазначив він.

Джерело фото: Богдан Львов/Facebook

Автор: Наталя Мамченко

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Info news social link
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Лілія Максименко
    Лілія Максименко
    суддя Запорізького окружного адміністративного суду
  • Ірина Приходько
    Ірина Приходько
    суддя Господарського суду міста Києва
загрузка...