Стало відомо, коли з'явиться список кандидатів, допущених до відбору в судді місцевих судів

16:30, 28 липня 2017
Список кандидатів у судді місцевих судів, що будуть допущені до відбіркового іспиту, стане відомий у вересні.
Стало відомо, коли з'явиться список кандидатів, допущених до відбору в судді місцевих судів
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Про це «Судово-юридичній газеті» розповів секретар кваліфікаційної палати Вищої кваліфікаційної комісії суддів Станіслав Щотка. «Спочатку передбачалося, що процедура допуску до відбору буде проводитися паралельно з конкурсом до Верховного Суду, але потім втрутився ряд об'єктивних чинників, виникло питання з медичними довідками форми №133/0. Тепер, після завершення конкурсу до Верховного Суду багато членів Комісії підуть у відпустки. Відразу після повернення з відпусток Комісія проведе процедуру допуску бажаючих стати суддями до відбіркового іспиту. Таким чином, список кандидатів, допущених до іспиту, буде, скоріше за все, опублікований у вересні», — розповів Станіслав Щотка.

Що стосується завдань для відбіркового іспиту, то вони будуть опубліковані на сайті Комісії за три-чотири тижні до іспиту. «Завдання будуть мати певний, але не надзвичайний рівень складності. Публікація завдань станеться незабаром після завершення процедури допуску до відбіркового іспиту», — зазначив Станіслав Щотка.

Частина завдань для перевірки загальних правових знань та антикорупційного законодавства буде взята з уже наявною тестової бази, а частина завдань будуть підготовлені Національною школою суддів. При цьому складних питань, що стосуються практики касаційних судів, які використовувалися під час конкурсу до Верховного Суду, відбірковий іспит для кандидатів у судді місцевих судів не передбачає.

«У завданнях нічого нового особливо не буде», — резюмував Станіслав Щотка.

Автор:
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Руслан Гринчук
    Руслан Гринчук
    суддя Хмельницького апеляційного суду
  • Надія Губенко
    Надія Губенко
    суддя Верховного Суду у Касаційному господарському суді