Чому президент не призначає суддів? (Опитування)

14:30, 4 вересня 2017
Чому відбувається затягування підписання указів про призначення суддів, рекомендованих на посади Вищою радою правосуддя? Пропонуємо пройти опитування.
Чому президент не призначає суддів? (Опитування)
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Не так давно адвокат Ростислав Кравець опублікував петицію на сайті президента, в якій звернувся до гаранта з проханням призначити всіх суддів, рекомендованих на посади Вищою радою правосуддя (ВРП).

Обґрунтована петиція надвисоким навантаженням на суддів, відсутністю належної кількості суддів у судах, а також взагалі відсутністю суддів в деяких регіонах України, що фактично позбавляє громадян можливості вирішувати наявні суперечки в правовому полі.

Справа в тому, що рекомендації ВРП про призначення були передані до відповідних підрозділів Адміністрації президента і знаходяться там досить тривалий час, але з незрозумілих причин вони не розглянуті. При цьому нове законодавство зовсім не передбачає можливості для глави держави відхилити або відкласти матеріали щодо претендентів.

У зв'язку з таким ажіотажем навколо непризначення суддів пропонуємо взяти участь в опитуванні «Судово-юридичної газети».

 

 

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
 • Оксана Козак
  Оксана Козак
  суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
 • Катерина Головіна
  Катерина Головіна
  суддя Господарського суду міста Києва
 • Руслан Ватаманюк
  Руслан Ватаманюк
  суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду