Президент виділив мільярд на житло для військових-контрактників

12:16, 11 липня 2017
На будівництво житла для контрактників будуть виділені 1 млрд грн.
Президент виділив мільярд на житло для військових-контрактників
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Під час засідання Ради національної безпеки і оборони президент України Петро Порошенко запропонував направити 1 млрд грн на створення комфортних умов проживання для військовослужбовців контрактної служби.

Президент наголосив на необхідності забезпечити в пунктах постійної дислокації бригад нормальні умови розміщення для контрактників.

«У нас зараз більше 90 тис. контрактників уклали контракти зі Збройними Силами України. За фактом ми маємо 100% військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО на контрактній основі. Для повернення в пункти постійної дислокації ми повинні забезпечити їм комфортне житло. Це будуть не казарми, а житло для контрактників», — сказав президент України.

Петро Порошенко дав розпорядження, щоб на 1 млрд грн, які виділяються сьогодні зі спеціального фонду Державного бюджету, було забезпечено розміщення, як мінімум, 15 тис. контрактників, які «матимуть можливість повноцінно відпочивати і відійти від стандартів радянської армії».

Він підкреслив, що необхідно забезпечити будівництво в межах 150 тис. кв. м житла і створити близько 100 житлових комплексів з відповідною інфраструктурою для проживання і реабілітації військовослужбовців.

Нагадаємо, 10 липня Петро Порошенко звернувся до Арсена Авакова з проханням взяти виконання рішення під особистий контроль — для того, щоб на всіх основних пунктах перетину кордону прикордонники були забезпечені необхідним обладнанням для фіксації біометричних даних.

 

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Прилипчук
    Олександр Прилипчук
    суддя Сумського окружного адміністративного суду