Учасники добровольчих формувань територіальної громади Києва отримають одноразову фінансову допомогу

07:12, 16 липня 2022
Зазначається, що одноразову фінансову допомогу в розмірі двох заробітних мінімумів отримають всі учасники добровольчих формувань, які з 24 лютого виконували бойові накази й наразі змінили сферу діяльності.
Учасники добровольчих формувань територіальної громади Києва отримають одноразову фінансову допомогу
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Учасникам добровольчих формувань територіальної громади міста Києва за виконання бойових завдань будуть надавати щомісячну фінансову допомогу.

Таке рішення було прийнято на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 90 депутатами. Про це повідомляє Київська міська рада.

За словами депутата Київміськради, голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександра Бродського, добровольчі формування територіальної громади міста Києва функціонують на постійній основі з метою підвищення обороноздатності міста та забезпечення цивільної безпеки.

«Добровольчі формування виконують бойові завдання спільно з підрозділами Збройних Сил України та батальйонами територіальної оборони міста Києва. Вони функціонують виключно на громадських засадах, та не отримують будь-якого фінансування для забезпечення власних потреб. Задля досягнення соціальної справедливості та встановлення додаткової мотивації учасникам добровольчих формувань, які виконують бойові завдання, буде надано щомісячну фінансову допомогу за реалізацію поставлених наказів командувача. Крім цього одноразову фінансову допомогу в розмірі двох заробітних мінімумів отримають всі учасники добровольчих формувань, які з 24 лютого виконували бойові накази й наразі змінили сферу діяльності. У час війни існує ймовірність повторного ворожого наступу на столицю, тому необхідно стабільно підтримувати та розвивати добровольчі та військові сили безпеки та оборони Києва», – розповів Олександр Бродський.

Депутат додав, що в умовах воєнного стану кошти, які були передбачені міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам» на компенсацію проїзду для киян пільгових категорій були лише частково використані у зв'язку з масовим виїздом киян. Тому заощаджене фінансування буде перенаправлено на виплати щомісячної безповоротної фінансової допомоги для учасників добровольчих формувань.

Також ми писали, що у Дніпрі підготували «плюшки» для бізнесу: що обіцяють зробити.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
 • Роксолана Качур
  Роксолана Качур
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
 • Костянтин Притула
  Костянтин Притула
  суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду
 • Вадим Андрухів
  Вадим Андрухів
  суддя Одеського окружного адміністративного суду
 • Олександр Сивокозов
  Олександр Сивокозов
  голова ради приватних виконавців Дніпропетровської області