Міжнародні агентства S&P та Fitch знизили рейтинг України в іноземній валюті

20:00, 13 серпня 2022
Агентства знизили рейтинги України в іноземній валюті до вибіркового дефолту та обмеженого дефолту.
Міжнародні агентства S&P та Fitch знизили рейтинг України в іноземній валюті

Міжнародні рейтингові агентства S&P і Fitch знизили рейтинги України в іноземній валюті до вибіркового дефолту та обмеженого дефолту, оскільки вони вважають реструктуризацію боргу країни проблемною. Про це повідомляє Reuters.

Раніше закордонні кредитори України підтримали запит країни на дворічне заморожування виплат за майже 20 мільярдами доларів міжнародних облігацій. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що цей крок заощадить Україні близько 6 мільярдів доларів на виплатах.

«Враховуючи оголошені умови реструктуризації та відповідно до наших критеріїв, ми розглядаємо цю операцію як проблемну та рівнозначну дефолту», — заявили в S&P.

S&P додали, що макроекономічний і фіскальний стрес, спричинений вторгненням Росії в Україну, може послабити здатність українського уряду залишатися в курсі боргів у національній валюті, і знизило рейтинг східноєвропейської країни в національній валюті.

Як зазначили у виданні, через війну Україні загрожує економічний спад на 35-45% у 2022 році та щомісячний бюджетний дефіцит у розмірі 5 мільярдів доларів.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Зеленський: Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку
Зеленський: Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Лідія Ізовітова
  Лідія Ізовітова
  голова Національної асоціації адвокатів України
 • Олег Коліуш
  Олег Коліуш
  суддя Вищого антикорупційного суду
 • Олександр Дзюба
  Олександр Дзюба
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
загрузка...