Мінекономіки забронювало вже понад 700 тисяч військовозобов’язаних

14:15, 6 жовтня 2022
Відомство забронювало вже понад 700 тисяч військовозобов’язаних осіб, відтермінувавши їх від призову.
Мінекономіки забронювало вже понад 700 тисяч військовозобов’язаних

Міністерство економіки забронювало вже понад 700 тисяч військовозобов’язаних осіб, відтермінувавши їх від призову. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

«Ми працюємо над тим, щоб працівники підприємств, які критичні для функціонування економіки, були заброньовані. За цей час ми до прийняття відповідного закону забронювали вже понад 700 тисяч осіб», - сказала перший віцепрем’єр-міністр - міністр економіки України Юлія Свириденко.

Вона зазначила, що цього тижня Верховна Рада має проголосувати законопроект 7687, яким передбачено, що бронюванню підлягають військовозобов’язані, що працюють на підприємствах, в установах і організаціях, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період

«Паралельно з цим Мінекономіки розробляє проєкт порядку, що буде визначати чіткі та зрозумілі критерії, умови та порядок бронювання військовозобов’язаних працівників», - зауважила Свириденко.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Лілія Максименко
    Лілія Максименко
    суддя Запорізького окружного адміністративного суду
  • Ірина Приходько
    Ірина Приходько
    суддя Господарського суду міста Києва
загрузка...