У Раді пояснили, чому питання про демобілізацію вирішили винести в окремий законопроект

11:19, 11 квітня 2024
Народна депутатка Олена Мошенець заявила, що норму про демобілізацію вирішили винести в окремий документ, щоб ухвалити законопроект про мобілізацію
У Раді пояснили, чому питання про демобілізацію вирішили винести в окремий законопроект
Фото: tsn.ua
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Як відомо, із мобілізаційного законопроекту №10449, який 11 квітня Верховна Рада прийняла у другому читанні, прибрали норму про демобілізацію. Раніше планувалося встановити граничний термін – 36 місяців служби до демобілізації.

За словами заступниці голови комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики Олени Мошенець, не вдалося дійти згоди між позиціями депутатів і тими реальними позиціями, які є на фронті, і між запитом військового командування

«Тому домовилися, щоб загалом законопроект про мобілізацію був ухваленим і по інших нормах не було гальмування, винести демобілізацію окремо. Тому що всі розуміють, що нашим захисникам потрібен відпочинок, зміна, ротації, а нашвидкоруч таке питання комплексно вирішити не вдасться», — заявила Мошенець.

Нагадаємо, під час сьогоднішнього засідання Ради відповідна правка про виключення норм щодо демобілізації із законопроекту про вдосконалення мобілізації була проголосована 227 голосами «за».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
  • Микола Мазур
    Микола Мазур
    суддя Великої Палати Верховного Суду
  • Олександр Сарбей
    Олександр Сарбей
    суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області