В Україні впроваджують мультишеринг документів через Дію: як він працюватиме

18:49, 16 квітня 2024
Нововведення дозволить українцям ділитися не лише цифровими документами, а й довідками про доходи, ОК-5 та ОК-7, за допомогою лише кількох кліків.
В Україні впроваджують мультишеринг документів через Дію: як він працюватиме
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Кабінет міністрів ухвалив постанову про впровадження мультишерингу документів через систему «Дія», спільно з Національним банком України. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Це нововведення дозволить українцям ділитися не лише цифровими документами, а й довідками про доходи, ОК-5 та ОК-7, за допомогою лише кількох кліків.

До цього моменту, для надсилання такого набору документів користувачам доводилося надсилати цифрові копії через «Дію», а довідки — окремо. Впровадження мультишерингу спростить цей процес і зробить його швидшим.

Робота з мультишерингом буде простою: компанія висилає запит на кілька документів, а користувач підтверджує його в застосунку «Дія». Один підпис — і всі необхідні цифрові копії документів передаються до установи. Крім того, завдяки мультишерингу, дані в електронних заявах та договорах будуть автоматично заповнюватися.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Наталія Добрівська
    Наталія Добрівська
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва