У Луцьку рятувальники допомогли хлопцю, який заблукав у заростях на березі ріки. Як розповіли у ДСНС України, близько опівночі на лінію 112 надійшло повідомлення про те, що на березі річки Стир заблукав 20-річний хлопець.
Допоки вистачало заряду мобільного, хлопець намагався підсвічувати дорогу, але згодом опинився у темряві в заростях, над обривистим берегом ріки. Його знайома перебувала на протилежному березі й просила допомоги.
Рятувальники на човні дісталися до місця, де перебував молодик, і переправили його на протилежний берег.
Джерело фото: ДСНС
Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.