«Динамо» перемогло «Рейнджерс» та пройшло у фінал кваліфікації Ліги Чемпіонів

08:30, 14 серпня 2024
Київське «Динамо» пройшло до плейоф Ліги чемпіонів за загальним рахунком 3:1 за підсумками двох матчів.
Фото з відкритих джерел
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Київське «Динамо» здобуло перемогу над шотландським «Рейнджерс» у матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів з рахунком 2:0.

Результат забезпечили голи Олександра Піхальонка на 82-й хвилині та Назара Волошина на 84-й хвилині. Ця перемога принесла «Динамо» загальний рахунок 3:1 за підсумками двох матчів.

У першому матчі в Києві команди зіграли внічию 1:1, а в другому «Динамо» закріпило свою перевагу, обігравши суперника 2:0.

Наступним суперником «Динамо» в плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів стане австрійський «Зальцбург», який за сумою двох поєдинків переміг нідерландський «Твенте» з рахунком 5:4.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ