Зеленському передано на підпис законопроект про захист бізнесу

11:55, 10 октября 2019
Метою законопроекту є посилення адміністративної відповідальності посадових осіб.
Зеленському передано на підпис законопроект про захист бізнесу

У четвер, 10 вересня, на підпис Президентові України Володимиру Зеленському передали законопроект №0889 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів». Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Законопроект раніше підписав глава парламенту Дмитро Разумков.

Згідно з пояснювальною запискою, цей Закон встановлює основні вимоги до порядку видачі документів дозвільного характеру або відмови в їх видачі, переоформлення, анулювання документів дозвільного характеру. Також Закон визначає порядок здійснення державного контролю за додержанням дозвільними органами (їх посадовими особами) вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру.

Метою Закону є посилення адміністративної відповідальності посадових осіб дозвільних органів за порушення вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру шляхом внесення змін до статей 166-10 та 255 КУпАП, в частині їх узгодження із положеннями Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та Закону України «Про адміністративні послуги».

Законопроектом передбачено:

- конкретизацію складу окремих адміністративних правопорушень з огляду на зміни в діючому законодавстві;

- встановлення нових складів адміністративних правопорушень у зазначеній сфері, що випливають із законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру, та розширення у такий спосіб підстав для притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб дозвільних органів;

- визначення повноважень адміністраторів центрів надання адміністративних послуг щодо фіксації адміністративних правопорушень, які визначені статтею 166-10 КУпАП, відповідно до завдань адміністратора, що передбачені п. 8 частини 4 статті 13 Закону України «Про адміністративні послуги».

Нагадаємо,«Судово-юридична газета» інформувала, що у Мін’юсті повідомили, що допоможе забезпечити доступні кредити для бізнесу

Крім того, ми писали, що Рада підтримала за основу законопроект для боротьби з рейдерством.

Також відомо, що малий бізнес вимагає консультацій перед ухваленням важливих економічних рішень

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нові реалії судової влади України: як ухвалювали законопроект №1008
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Борис Желик
    Борис Желик
    председатель Хозяйственного суда Черновицкой области