15:15, 16 сентября 2020
Документ передбачає усунення правових колізій у вимогах до статуту товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю.
У середу, 16 вересня, Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку проводить засідання, передає офіційний сайт парламенту.
Порядок денний:
1) Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:
- Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" щодо визнання Україною результатів робіт Європейського Союзу з оцінки відповідності продукції (реєстр. № 3904 від 17.07.2020).
- Проект Закону України про внесення зміни до Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" щодо питання взаємного визнання оцінки відповідності та прийнятності промислових товарів з Європейським Союзом (реєстр. № 3904-1 від 04.08.2020).
- Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" щодо відновлення перевірок додержання вимог природоохоронного законодавства суб'єктами господарювання на території проведення антитерористичної операції (реєстр. № 2764 від 16.01.2020).
- Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з завершенням антитерористичної операції та проведенням операції Об'єднаних сил (реєстр. № 2783 від 17.01.2020).
- Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України щодо усунення правових колізій у вимогах до статуту товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю (реєстр. № 3497 від 18.05.2020).
- Про проведення парламентських слухань на тему: «Про засади державної політики сталого розвитку України».
- Щодо розгляду аналітичної довідки про роботу Фонду державного майна України та хід приватизації державного майна у І півріччі 2020 року та заслуховування інформації стосовно пріоритетів великої приватизації, а також управління державними підприємствами, що належать до сфери управління Фонду.
2) Різне.
Раніше ми писали, що антикорупційний комітет розглядає зміни до закону про адвокатуру та адвокатську діяльність.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.