Раді рекомендували прийняти за основу законопроект про внесення змін до Закону про поштовий зв’язок

17:34, 20 октября 2020
Проектом визначаються терміни «фельд’єгерський зв’язок» та «відомчий фельд’єгерський зв’язок у складі Збройних Сил України».
Раді рекомендували прийняти за основу законопроект про внесення змін до Закону про поштовий зв’язок
rada.gov.ua

Комітет із питань транспорту та інфраструктури під час засідання, яке відбулося 20 жовтня, розглянув законопроєкт «Про внесення змін до Закону «Про поштовий зв’язок»» (№3821), передає офіційний сайт парламенту.

Проєктом визначаються терміни «фельд’єгерський зв’язок» та «відомчий фельд’єгерський зв’язок у складі Збройних Сил України» і врегульовуються питання, що стосуються діяльності фельд’єгерського зв’язку в частині приймання, обробки, перевезення та доставки (вручення) відправлень, що містять інформацію з обмеженим доступом, користувачам у системі Міністерства оборони України у мирний час та особливий період.

За результатами обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроєкт за основу та в цілому.

Члени Комітету розглянули та рекомендували повернути на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи проєкт Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо застосування формульного розподілу субвенції на дороги» (№3919), яким передбачається збільшення на 20% бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад за рахунок обласних бюджетів. А також, надання права міським, сільським, селищним радам затверджувати перелік місцевих вулиць і доріг, що підлягають ремонту.

Також на засіданні Комітет розглянув два ратифікаційні проєкти законів: «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів» (№0059) та «Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії про міжнародні автотранспортні перевезення» (№0057).

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти в цілому обидва законопроєкти.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, як отримати повістку від суду електронною поштою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нова карта судів України: що стане з місцевими судами та що чекає громадян, суддів та апарати
Нова карта судів України: що стане з місцевими судами та що чекає громадян, суддів та апарати
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Володимир Кампо
  Володимир Кампо
  суддя Конституційного Суду України у відставці
 • Валентин Зубар
  Валентин Зубар
  суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ
 • Костянтин Пащенко
  Костянтин Пащенко
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Марина Мавродієва
  Марина Мавродієва
  голова Господарського суду Миколаївської областi
загрузка...