Освітній комітет розглядає законопроект про посилення відповідальності за невиплату зарплат та стипендій

12:00, 31 марта 2021
Проходить засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.
Освітній комітет розглядає законопроект про посилення відповідальності за невиплату зарплат та стипендій

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій проводить засідання. Про це інформує пресслужба парламенту.

Порядок денний:

 1. Про зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році: формат проведення.
 2. Проект Закону про Захисників / Захисниць України та членів їх сімей № 4389 від 17.11.2020 (н.д. Остапенко О.А.)
 3. Проект Закону про внесення змін до статті 175 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат № 4589 від 14.01.2021 (н.д. Волинець М.Я.)
 4. Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про фахову передвищу освіту" (щодо імплементації норм Конституції України, Європейської хартії регіональних мов або мов меншин та рекомендацій Венеційської комісії) № 4628 від 22.01.2021 (н.д. Волошин О.А.)
 5. Проект Постанови про відзначення 100-річчя з часу заснування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (у 2021 році) № 4666 від 28.01.2021 р. (н.д. Мовчан О.В.)
 6. Проект Закону про внесення змін до додатка 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо преміювання та надання матеріальної допомоги студентам (курсантам), аспірантам, докторантам закладів фахової передвищої та вищої освіти з метою заохочення кращих з них за успіхи у навчанні, участь у громадській, спортивній і науковій діяльності № 5087 від 17.02.2021 (н.д. Шпак Л.О., Лис О.Г., Пушкаренко А.М., Брагар Є.В. та іншими)
 7. Проект Закону про внесення змін до п. 3 розділу Х "Перехідні та прикінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі та захисту прав учасників освітнього процесу № 5138 від 23.02.2021 (н.д. Качура О.А. та інші)
 8. Проект Закону про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі та захисту прав учасників освітнього процесу № 5138-1 від 11.03.2021 (н.д. Гришина Ю.М. та інші)
 9. Про проект Закону про внесення змін до Розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року) № 5014 від 04.02.2021 (н.д. Білозір Л.М., Вацаком Г.А., Нікітіною М.В., Яцик Ю.Г. та іншими)
 10. Про затвердження рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій на тему: «Рік акредитації освітніх програм за новою процедурою: підсумки, проблеми, перспективи», які відбулись 11 березня 2021 року
 11. Про закінчення виконання стипендіатами Верховної Ради України молодими вченими – докторами наук наукових (науково-технічних) робіт за 2020 рік, успішне їх звітування та рекомендацію щодо вручення відповідних дипломів
 12. Інформація Міністерства освіти і науки України та Міністерства фінансів України щодо дефіциту обсягів освітньої субвенції у територіальних об’єднаних громадах спричинених реалізацією адміністративно-територіальної реформи.
 13. Про затвердження Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Реформування вищої юридичної освіти в Україні: проблеми і перспективи».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Що судді місцевих судів чекають від судової практики Верховного Суду
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Геннадій Войтов
  Геннадій Войтов
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Ігор Міхасішин
  Ігор Міхасішин
  суддя Вінницького апеляційного суду
 • Світлана Гордійчук
  Світлана Гордійчук
  суддя Рівненського апеляційного суду
 • Петро Філюк
  Петро Філюк
  суддя Конституційного Суду України
 • Андрій Федусик
  Андрій Федусик
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду
загрузка...