Комітет з питань соцполітики розглядає законопроект щодо збільшення суми індексації страхових виплат

13:00, 31 мая 2021
До порядку денного внесено низку важливих законопроектів.
Комітет з питань соцполітики розглядає законопроект щодо збільшення суми індексації страхових виплат
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

31 травня Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проводить засідання у форматі відеоконференції. Про це свідчать дані на сайті парламенту.

Порядок денний

 1. Про схвалення рекомендацій засідання «круглого столу» у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на тему: «Питання верифікації та моніторингу державних виплат»

Підготовка до першого читання:

 1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання додаткової оплачуваної відпустки чоловікам у зв’язку з народженням дитини (р. № 4033, н.д. Тимошенко Ю. та іншими)
 2. Проекти законів:

- про внесення змін до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо збільшення суми індексації щомісячних страхових виплат (р.№ 3011а, н.д. н.д. Тимошенко Ю., Цимбалюк М.)

- про внесення змін до деяких законів України щодо збільшення суми індексації страхових виплат (р.№ 3011а-1, н.д. Королевська Н.)

 1. Проекти законів:

- про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» щодо збільшення розміру допомоги (р.№ 4006, н.д. Тимошенко Ю., Цимбалюк М. та інші)

- про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» щодо визначення розміру допомоги з урахуванням фактичного прожиткового мінімуму (р.№ 4006-1, н.д. Королевська Н. та інші)

Попередній розгляд законопроектів:

 1. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування негативних положень «пенсійної реформи» та відновлення порушених прав громадян на виконання рішення Конституційного Суду України (р. № 1116 доопрацьований, н.д. Королевська Н. та інші)
 2. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проектів  законів:

- про внесення змін до статті 95 Кодексу законів про працю України щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати (р.№ 3012а, н.д. Тимошенко Ю., Цимбалюк М. та інші)

- про внесення зміни до статті 95 Кодексу законів про працю України щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати (р.№ 3012а-1, н.д. Королевська Н. та інші)

 1. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проектів законів:

- про внесення змін до Закону України «Про соціальні послуги» щодо поліпшення надання соціальних послуг (р. №3028а, н.д. Тимошенко Ю., Цимбалюк М. та інші)

- про внесення змін до Закону України «Про соціальні послуги» щодо розширення сфери надання соціальних послуг (р.№ 3028а-1, н.д. Королевська Н. та інші)

 1. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо зменшення пенсійного віку та страхового стажу як умов призначення пенсії за віком та відновлення розміру коефіцієнту страхового стажу 1,35 (р. № 3052 доопрацьований, н.д. Королевська Н. та інші)
 2. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо дострокового виходу на пенсію (р. № 3053 доопрацьований, н.д. Королевська Н. та інші)
 3. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту закону про внесення змін до Закону України «Про соціальний захист дітей війни» щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення дітей війни та відновлення (збільшення) для них існуючих раніше пільг (р. № 3737 доопрацьований, н.д. Королевська Н. та інші)
 4. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо підвищення розмірів трудових пенсій внаслідок збільшення величини оцінки одного року страхового стажу, зменшення пенсійного віку та страхового стажу як умов призначення пенсії за віком (р. № 3738 доопрацьований,  н.д. Королевська Н. та інші)
 5. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» щодо стимулювання створення нових робочих місць суб'єктами малого підприємництва (р. № 3812 доопрацьований, н.д. Устенко О.)
 6. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення зміни до статті 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» (щодо посилення пенсійного забезпечення медичних та інших працівників закладів охорони здоров'я) (р.№ 4001, н.д. Макаренко М. та інші)
 7. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проектів законів:

- про внесення зміни до статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком на рівні мінімальної заробітної плати (р. № 4041, н.д. Поляков А. та інші)

- про внесення змін до статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо розміру мінімальної пенсії за віком (р. № 4041-1, н.д. Королевська Н. та інші)

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо підвищення розміру пенсій особам, які працювали в колгоспах, сільськогосподарських кооперативах, фермерських господарствах та сільськогосподарських підприємствах (організаціях) (р. № 4282, н.д. Тимошенко Ю., Цимбалюк М. та інші)

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до статті  3-1 Закону України «Про оплату праці» щодо підвищення рівня трудових доходів громадян, яким надано статус особи, що проживає і працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського (р.№ 4350, н.д. Костюх А. та інші)

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до пункту 9-15 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо продовження списання сум недоїмки, нарахованих платникам єдиного внеску, а також штрафів та пені, нарахованих на ці суми недоїмки (р. № 4435, н.д. Гончаренко О.)

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення» щодо приведення термінів закону у відповідність до термінів, які вживається у законодавстві про реабілітацію жертв репресій (р. № 4480, н.д. Федина С., Цимбалюк М.)

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проектів законів:

- про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» щодо звільнення від сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при першій державній реєстрації деяких транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення (р. № 5209, н.д. Мінько С. та інші)

- про внесення до пункту 7 статті 1 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» щодо звільнення від сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при першій державній реєстрації деяких транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення (р. № 5209-1, н.д. Тимошенко Ю., Цимбалюк М.)

- про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» щодо звільнення від сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування деяких транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, а також при набутті права власності на легкові автомобілі особами з інвалідністю, сім’ями з дітьми з інвалідністю, багатодітними сім’ями, прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу» (р. № 5209-1, н.д. Королевська Н. та інші)

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» (р.№ 5262, н.д. Заремський М.)

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Постанови про вжиття невідкладних заходів спрямованих на гарантування виплат і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання їх одержувачів через акціонерне товариство «Укрпошта» (р. 5437, н.д. Чорний С. та інші)

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про дерадянізацію законодавства України (р. № 4284, н.д. Стефанчук Р.О.)

Проект Закону про внесення зміни до Цивільного кодексу України щодо забезпечення прав осіб на відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю (р. № 3752, н.д. Третьякова Г.)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо питань оподаткування операцій з ввезення на митну територію України транспортних засобів (р. № 3825, н.д. Богданець А., Третьякова Г. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо питань оподаткування митними платежами операцій з ввезення на митну територію України транспортних засобів (р. № 3826, н.д. Богданець А., Третьякова Г. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо пільгового оподаткування операцій із ввезення на митну територію України транспортних засобів деякими категоріями осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (р. № 3839, н.д. Остапенко А.Д.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» щодо забезпечення громадян соціальним житлом (р. № 4007, н.д. Тимошенко Ю., Цимбалюк М. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо пільгових умов ввезення на митну територію України транспортних засобів (р. № 4172, н.д.Брагар Є. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Митногоо кодексу України щодо пільгових умов ввезення на митну територію України транспортних засобів (р. № 4173, н.д.Брагар Є. та інші)

Про створення робочої групи з доопрацювання до другого читання проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» щодо приведення у відповідність із деякими законодавчими актами» реєстр. № 4542.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Telegram канал Sud.ua
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Главное о суде