Конкурс на посаду голови Податкової служби: хто проходить далі

15:15, 16 апреля 2019
Далі у конкурсі проходять три кандидати.
Конкурс на посаду голови Податкової служби: хто проходить далі

Як стало відомо «Судово-юридичній газеті», далі у конкурсі на посаду голови Державної податкової служби проходять троє кандидатів: Дмитро Олексієнко, Сергій Петухов та Сергій Верланов.

Нагадаємо, на право керувати Державною податковою службою претендували заступники міністра фінансів Сергій Верланов і міністра юстиції Сергій Петухов, начальник головного управління ДФС у Київській області Олексій Кавилін, екс-начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Івано-Франківській області Петро Кулик, виконавчий директор ТОВ «Стандарт-аудит» Дмитро Олексієнко.

9 квітня відбувся перший етап конкурсу — тест на володіння іноземною мовою. Далі, 16 і 23 квітня претенденти виконуватимуть тестові завдання на знання законодавства, проходитимуть ситуативні рішення, а також співбесіди з серією питань і відповідей.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Кабінет міністрів України прийняв з доопрацюванням умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад голови Державної податкової служби України та голови Державної митної служби України. Кандидати на зазначені посади повинні мати вищу освіту за ступенем магістра і загальний стаж роботи не менше семи років. Також від кандидатів вимагається досвід роботи на посадах державної служби.

Крім того, Кабінет міністрів України оголосив конкурс на зайняття посади голови Державної митної служби. Екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров на своїй сторінці у Facebook зробив заяву щодо цього конкурсу. Він вважає проведення подібних конкурсів незаконним, оскільки вказані посади не можуть вважатися вакантними.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реформа прокуратуры: какой должна быть зарплата прокурора и какие проблемы остались нерешенными
Реформа прокуратуры: какой должна быть зарплата прокурора и какие проблемы остались нерешенными
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Сергій Глазько
    Сергій Глазько
    суддя Сумського окружного адміністративного суду
  • Роман Ігнатов
    Роман Ігнатов
    суддя Київського апеляційного суду
загрузка...