ГПУ розробила алгоритм співпраці з теруправліннями ДБР

14:43, 16 мая 2019
Регіональні прокуратури мають створити групи прокурорів для налагодження процесуального керівництва у справах, які розслідують слідчі ДБР.
ГПУ розробила алгоритм співпраці з теруправліннями ДБР

Генеральна прокуратура України надіслала керівникам свої регіональних прокуратур лист, у якому розписала алгоритм налагодження процесуального керівництва у справах, які розслідують слідчі територіальних управлінь Державного бюро розслідувань.

Зокрема, зазначається, що для реалізації прокуратурою наглядових повноважень згідно положень, закріплених у ст. 37 КПК України, органу прокуратури регіонального рівня необхідно призначити для співпраці з теруправлінням ДБР групу прокурорів. Групу формуватимуть з числа підпорядкованих регіональному органу прокурорів у провадженнях про злочини, вчинені на відповідній території, крім випадків, пов’язаних із вчиненням злочинів самими прокурорами. У резонансних, особливо складних та багатоепізодних провадженнях у групи прокурорів регіонального рівня можуть долучатися прокурори прокуратур вищого рівня. Старшим у таких групах визначається працівник Генпрокуратури.

На думку генерального прокурора Юрія Луценка, який підписав лист, такий підхід до організації роботи сприятиме ефективному виконанню завдань кримінального судочинства.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Плюс 600 млн на суди та відстрочка виконання рішень по соціальним спорам: чи підтримають депутати
Плюс 600 млн на суди та відстрочка виконання рішень по соціальним спорам: чи підтримають депутати
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Олександр Завітневич
    Олександр Завітневич
    голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки
  • Микола Лагнюк
    Микола Лагнюк
    суддя Касаційного кримінального суду Верховного Суду
загрузка...