ГПУ розробила алгоритм співпраці з теруправліннями ДБР

14:43, 16 мая 2019
Регіональні прокуратури мають створити групи прокурорів для налагодження процесуального керівництва у справах, які розслідують слідчі ДБР.
ГПУ розробила алгоритм співпраці з теруправліннями ДБР

Генеральна прокуратура України надіслала керівникам свої регіональних прокуратур лист, у якому розписала алгоритм налагодження процесуального керівництва у справах, які розслідують слідчі територіальних управлінь Державного бюро розслідувань.

Зокрема, зазначається, що для реалізації прокуратурою наглядових повноважень згідно положень, закріплених у ст. 37 КПК України, органу прокуратури регіонального рівня необхідно призначити для співпраці з теруправлінням ДБР групу прокурорів. Групу формуватимуть з числа підпорядкованих регіональному органу прокурорів у провадженнях про злочини, вчинені на відповідній території, крім випадків, пов’язаних із вчиненням злочинів самими прокурорами. У резонансних, особливо складних та багатоепізодних провадженнях у групи прокурорів регіонального рівня можуть долучатися прокурори прокуратур вищого рівня. Старшим у таких групах визначається працівник Генпрокуратури.

На думку генерального прокурора Юрія Луценка, який підписав лист, такий підхід до організації роботи сприятиме ефективному виконанню завдань кримінального судочинства.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
«Очищение судей будет в любом случае», – Зеленский
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Алла Ярош
  Алла Ярош
  суддя Південно-західного апеляційного господарського суду
 • Ірина Колеснікова
  Ірина Колеснікова
  суддя Київського окружного адміністративного суду
 • Наталія Височанська
  Наталія Височанська
  суддя Чернівецького апеляційного суду
загрузка...